Starfield na nieoficjalnych zrzutach ekranu. Kosmiczne kopuły i realistyczne rurki

Starfield - postać w statku kosmicznym
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

Materiałów ze Starfield w sieci jest tyle, ile kot napłakał Na szczęście na Reddicie pojawiły zrzuty ekranu z nieco starszej wersji gry, które pokazują kolejny kawałek kosmosu Bethesdy.

W ciągu ostatnich godzin użytkownik o nicku Yes1SNo zapostował link do poniższych grafik. Według niego te pochodzą z wczesnej wersji gry z 2018 roku. Przedstawiają nowe spojrzenia na najpewniej stację kosmiczną z zewnątrz. Nie wiem jak Wam, ale mnie ta złota kopuła kojarzy się przede wszystkim z pewnymi czekoladowymi słodyczami w złotym sreberku.

Starfield - build 2018 - reddit - PG

Warto zwrócić uwagę też na wykonanie rur, które wyglądają dość realistycznie. Jeszcze lepiej by się prezentowały bez cieni o niskiej rozdzielczości. Bierzcie jednak poprawkę na fakt, że są to niepotwierdzone grafiki oraz to, że według autora pochodzą z wydania sprzed 3 lat. Do tego czasu mogło się sporo zmienić, a same screeny mogły zostać zrobione podczas ustawienia cieni „na minimalnych”.

Starfield - build 2018 - reddit - stacja kosmiczna - PG
Źródło: Reddit

Trzeba przyznać, że garść tych grafik rzuca nowe światło na design gry, który najpewniej będzie utrzymany w podobnych klimatach. Spodziewam się właśnie dużej liczby stacji kosmicznych. Liczę, że lokacje możliwe do odkrycia będą się wyróżniały pod kątem projektów, technologii i realiów. Czy tak będzie w Starfield? Najpewniej dowiemy się tego wszyscy dopiero podczas pokazu, który zaplanowano na lato 2022 roku. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie