Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Projekt StarCraft: Mass Recall. Fani odtworzyli pierwszą część gry Starcraft w kontynuacji

StarCraft: Mass Recall pozwoli Wam zagrać w misje z kampanii pierwszej odsłony oraz dodatku Brood War.

Do sieci trafiła wersja 8.0 darmowego, fanowskiego dodatku. Odtwarza on misje z części pierwszej oraz dodatku, na silniku strategii Starcraft II. Wprowadzano niemniej pewne zmiany. Zaimplementowano usprawnione algorytmy sztucznej inteligencji i stworzono przerywniki filmowe oparte na silniku gry. Modyfikację Mass Recall znajdziecie pod tym adresem.

Jeśli mało Wam modów do kultowej strategii, być może zainteresuje Was również Enslavers Redux. Kampania wspomnianego rozszerzenia osadzona jest tuż po upadku Konfederacji Terran. Możecie ją pobrać z tego miejsca. Dodatek oferuje nowych bohaterów, misje a także interesującą ścieżkę fabularną.

Starcraft to kultowa seria gier strategicznych od studia Blizzard Entertainment, które w 2008 połączyło się z Activision tworząc Activision Blizzard. Osadzona w uniwersum science-fiction pozycja opowiada o konflikcie między trzema rasami: terranami (byłymi mieszkańcami planety Ziemia), protossami (wojownikami o zdolnościach psionicznych) oraz zergami (rasą niebezpiecznych insektoidów).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się