Star Wars Jedi: Upadły Zakon – kontynuacja gry jest niemal pewna

Po dużym sukcesie Star Wars Jedi: Upadły Zakon twórcy liczą zyski – i już teraz ogłaszają, że są chętni, by podjąć się prac nad kontynuacją gry.

Star Wars Jedi: Upadły Zakon zadebiutował w połowie listopada na PC, PS4 i Xbox One. Tytuł zebrał pozytywne recenzje krytyków i zyskał sympatię wśród graczy. Choć Electronics Arts wciąż nie zdradza oficjalnych wyników sprzedażowych dzieła Respawn Entertainment, nie ulega wątpliwości, że gra sprzedaje się bardzo dobrze – można to wywnioskować z entuzjazmu twórców pytanych o ich plany dotyczące ewentualnej kolejnej części Star Wars.

Charlie Houser, dyrektor ds. strategii marki w Respawn, przyznał w rozmowie z serwiem GamesRadar+, że jego zespół byłby jak najbardziej zainteresowany kontynuowaniem historii opowiedzianej w Upadłym Zakonie. Jego zdaniem, gra dała Respawnowi “prawdziwego kopa”.

“Pracując nad tym tytułem nauczyliśmy się wiele. Biorąc pod uwagę reakcje graczy i ogólne odczucia wszystkich związane z grą, z wielką przyjemnością moglibyśmy kontynuować tworzenie wspaniałych doświadczeń i opowieści, pozostając w świecie Gwiezdnych Wojen“, powiedział dziennikarzom GamesRadar+ Charlie Houser.

Oficjalnie nie zostały jeszcze podjęte żadne decyzje, choć sądząc po wspaniałych ocenach krytyków i ogólnej popularności tytułu, może się wydawać, że informacja o drugiej odsłonie Upadłego Zakonu pozostaje kwestią czasu.

 

 

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: