Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Star Wars Jedi: Upadły Zakon dostaje Nową Grę+ i inne nowości. Darmowa aktualizacja

Respawn Entertainment aktualizuje Star Wars Jedi: Upadły Zakon, umożliwiając nam np. powtórzenie historii ze wszystkimi wcześniej nabytymi przedmiotami kolekcjonerskimi. Nowa Gra Plus to jednak nie jedyny smaczek update’u.

Nowa aktualizacja Star Wars Jedi: Upadły Zakon zawiera kilka elementów, z których największym i zarazem najważniejszym jest zupełnie nowe centrum rozgrywki – Trening Medytacyjny. Deweloper tłumaczy, że to tryb, do którego dostęp można uzyskać z punktów Medytacyjnych znalezionych w trakcie gry. Pobawimy się tutaj w Wyzwania Bitewne, w których Cal stawia czoła różnorakim wrogom i bossom.

Trening Medytacyjny wprowadza również kreator walk nazwany Siatką Bitewną – sami będziemy mogli wybrać miejsce, wielkość walki czy używane podczas niej modyfikatory trudności.

Wspomniane tryby treningowe nie od razu są dostępne w grze. Żeby je odblokować, należy przejść całą grę i rozpocząć ją na nowo w trybie Nowa Gra+, tutaj określonym jako Nowa Podróż +.

Pozwala on graczom na ponowne rozpoczęcie historii ze wszystkimi wcześniej odblokowanymi przedmiotami kosmetycznymi i kolekcjonerskimi. Poprzez zagłębienie się w tryb Nowa Podróż+ odblokowanych zostanie także kilka unikalnych przedmiotów kosmetycznych, w tym mundur Inkwizytora i pasujące do niego czerwone kryształy do miecza świetlnego. Gracze znajdą także kilka zupełnie nowych przedmiotów kosmetycznych, które pozwolą im udoskonalić swój miecz świetlny, a także skórki do BD-1, które można zdobyć wypełniając Wyzwania Bitewne znalezione w Treningu Medytacyjnym.

Twórcy gry wspominają również o poprawkach, jakie trafiły do Star Wars Jedi: Upadły Zakon. Wśród nich znalazły się: opcje skalowania rozmiaru tekstu, możliwość pominięcia interaktywnych przerywników filmowych (quick-time events) oraz przełączniki ułatwiające interakcję z obiektami i poruszanie się po świecie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się