Star Wars Jedi: Ocalały na zwiastunie z gameplayem. Fani uniwersum na to czekali, mamy datę premiery

Star Wars Jedi: Ocalały na zwiastunie z gameplayem. Na taką grę czekam!
Newsy PC PS5 Xbox Series

Star Wars Jedi: Ocalały musi spełnić pokładane w nim, dość wysokie nadzieje. Nowy zwiastun z fragmentami rozgrywki pokazuje, że jest to możliwe.

Star Wars Jedi: Upadły Zakon okazało się (dla mnie przynajmniej) nadzwyczaj udaną grą. Jasne, miała swoje bolączki i chwilami bywała dość męcząca, ale twórcy wydali na świat satysfakcjonującą historię młodego Padawana, który rusza na odkrycie swojego jestestwa. Cal powraca i tym razem jest bardziej zdeterminowany i doświadczony niż przedtem.

Star Wars Jedi: Ocalały na zwiastunie z rozgrywką

EA w trakcie The Game Awards 2022 pokazało swój nowy wyczekiwany tytuł osadzony w uniwersum Star Wars. Jeżeli graliście w pierwszą część, pewnie wiecie, czego można się spodziewać. Jeśli jednak do tej pory nie mieliście okazji – polecam to nadrobić. To w końcu jedna z najlepszych gier spod znaku SW w historii.

I wcale nie przesadzam, bo sam jestem do tej pory oczarowany tym, co zrobiło z marką Respawn Entertainment. Mocno czekam na kontynuację, która ma trafić do graczy już 17 marca 2023 roku. Wiemy to dzięki najnowszemu zwiastunowi, który zadebiutował w trakcie dzisiejszej gali.

Wygląda na to, że trafimy na nowe i znane nam już planety, a także spotkamy nowe postacie. Sedno rozgrywki raczej pozostanie podobne i wciąż będziemy mieć do czynienia z quasi-soulslike’iem w uniwersum Star Wars. Jeżeli tylko twórcom uda się naprawić niektóre bolączki poprzedniczki, zapowiada się wybitna przygoda.

 Cal nie jest już padawanem i wyrósł na potężnego, niezależnego rycerza Jedi. Ze względu na wspomnienia, które nosi w sobie, i ciążące na nim oczekiwania całego Zakonu jego krucjata przeciw Imperium stała się jeszcze bardziej niebezpieczna. Zbliżają się mroczne czasy – otoczony przez nowych i znanych już wrogów Cal będzie musiał zdecydować, jak daleko chce się posunąć, aby ocalić najbliższych.

– czytamy w karcie gry na Steam

Na ten moment pozostaje nam czekać do premiery i liczyć, że Respawn ponownie “dowiezie”.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie