Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Star Wars Jedi może dostać drugą część. Upadły zakon z 10 mln graczy

Electronic Arts jest bardzo zadowolone z przyjęcia Star Wars Jedi: Upadły zakon. Do tego stopnia, że nazwano grę „pierwszym tytułem całkowicie nowej serii”.

Wydane w zeszłym roku Star Wars Jedi: Upadły zakon okazało się naprawdę udaną produkcją, która może się pochwalić średnią z siedemdziesięciu recenzji na poziomie 79/100 (według Metacritic). Jak się okazuje, w grę zagrało już ponad 10 mln osób.

Star Wars Jedi – EA sugeruje kontynuację

O 10 milionach graczy w Star Wars Jedi: Upadły Zakon dowiedzieliśmy się podczas prezentacji przez EA najnowszych wyników finansowych. Dyrektor generalny Andrew Wilson – przy okazji podania wspomnianej liczby – wspomniał, że jest to „pierwszy tytuł w zupełnie nowej serii” (dzięki Twinfinite).

Nie padło wprost, że będzie Star Wars Jedi 2, lecz jak inaczej interpretować przytoczone słowa? Póki co, nie mamy żadnych szczegółów na ten temat, lecz sytuacja może się zmienić już niedługo. Przypominamy, że dopiero co zapowiedziano EA Play Live 2020, gdzie Elektronicy mają pokazać nadchodzące produkcje. Wydarzenie jest planowane na 12 czerwca i możliwe, że właśnie wtedy usłyszymy coś więcej o nowym Jedi.

Tymczasem studio Respawn Entertainment wciąż rozwija Star Wars Jedi: Upadły Zakon i do gry trafiła kolejna zawartość. Nowa aktualizacja zawiera kilka elementów, z których największym i zarazem najważniejszym jest zupełnie nowe centrum rozgrywki – Trening Medytacyjny. Deweloper tłumaczy, że to tryb, do którego dostęp można uzyskać z punktów Medytacyjnych znalezionych w trakcie gry. Pobawimy się tutaj w Wyzwania Bitewne, w których Cal stawia czoła różnorakim wrogom i bossom. Więcej o nowościach i zmianach w grze pisaliśmy tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się