Leonardo DiCaprio weźmie udział w Squid Game? Niebawem ruszają zdjęcia do drugiego sezonu

Squid Game z Leonardo DiCaprio? Wkrótce start zdjęć 2 sezonu
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi Seriale

Reżyser Squid Game sugeruje, że w przyszłości do serialu może dołączyć… Leonardo DiCaprio. Potwierdzono również termin startu zdjęć do drugiego sezonu.

Na ostatnim wręczeniu nagród Emmy to właśnie koreańska produkcja zdobyła szczególną uwagę. Reżyser i scenarzysta serialu, Hwang Dong-hyuk, zdobył bowiem jako pierwszy koreański twórca nagrodę dla najlepszego reżysera serialu dramatycznego. Łącznie produkcję nominowano w 14 kategoriach, a zdobyła aż 6 historycznych statuetek.

Z okazji wiekopomnego wydarzenia, w Korei zorganizowano specjalną konferencję prasową z twórcami i aktorami ze Squid Game. Dong-hyuk powiedział, iż niebawem ruszają zdjęcia do drugiego sezonu. Wcześniej Netflix oficjalnie go potwierdził. Reżyser podkreśla, że na planie znajdzie się w 2023 roku, a na 2024 zaplanowano premierę. Spotkamy znanych bohaterów i ponownie trafimy do śmiertelnej koreańskiej gry. Co nie znaczy, że uniwersum w przyszłości się nie rozrośnie.

W sezonie 2 nie będzie żadnego znanego hollywoodzkiego aktora. Tego nie ma w planie i jeśli sceneria się zmieni, to może w sezonie 3 – ale sezon 2 nadal będzie osadzony w Korei. Leonardo DiCaprio powiedział, że jest wielkim fanem Squid Game, więc może, jeśli czas lub szanse pozwolą, będziemy mogli poprosić go o dołączenie do rozgrywek.

– powiedział Hwang Dong-hyuk (za Variety)

Wygląda więc na to, że Squid Game może rozrosnąć się o kolejne kraje, które organizują takie rozgrywki na śmierć i życie. Nic dziwnego, że jako pierwsze typowane są najpewniej Stany Zjednoczone. Skoro Leonardo DiCaprio jest wielkim fanem serialu, być może faktycznie nie będzie trzeba długo do namawiać do wystąpienia w nim.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie