Spolszczenie WarCraft 2 gotowe do pobrania. Tak brzmi polska wersja językowa!

0 komentarzy

Kultowy tytuł teraz dla każdego zrozumiały.

Wydany w 1995 roku WarCraft 2 brzmi całkiem nieźle w języku polskim dzięki grupie Noktis. Fanowski projekt został niedawno ukończony i każdy może pobrać spolszczenie z tej strony.

Dubbing obejmuje nie tylko wprowadzenie do gry, lecz również wszystkie odzywki jednostek po stronie ludzi oraz orków. Polskie głosy usłyszymy ponadto w dodatku Beyond the Dark PortalIstnieje możliwość instalacji spolszczenia kinowego, bądź spolszczenia zawierającego przetłumaczone teksty oraz dubbing. Warcraft 2 PL do prawidłowego działania wymaga gry z zainstalowanym patchem 2.02 (patch wymagany do gry na serwerze battle.net) – czytamy na stronie twórców polskiej łatki.

Poniżej możecie posłuchać, jak to wszystko wyszło. Nam się podoba i cieszymy się, że są fani, którym po prostu chce się w coś takiego bawić.

Nawet jeśli nie zamierzacie pograć, warto sprawdzić z czystej ciekawości, jak brzmi polski dubbing w WarCraft 2. Na koniec przypominamy, że grupa Noktis zajęła się wcześniej pełnym spolszczeniem pierwszej części omawianego tytułu. Kto chętny pobrać polski pliczek, znajdzie wszystko na stronie Noktis (link powyżej).

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się