Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Niezręczne i zabawne momenty w Spider-Manie dzięki Nowej Grze+

Ostatnia aktualizacja Spider-Mana przyczyniła się do wysypu zabawnych zdjęć z Peterem Parkerem w roli głównej.

Patch 1.08 do Spider-Mana (pełna lista zmian do przypomnienia tutaj) zaoferował fanom gry oczekiwany tryb Nowa Gra+ oraz uraczył nas jeszcze wyższym poziomem trudności. Gracze nie tracąc czasu ponownie wskoczyli na pajęczynę i dostarczyli przy okazji kilka zabawnych momentów.

Zanim do nich przejdziemy, warto podkreślić, że Nowa Gra+ pozwala rozpocząć rozgrywkę od początku, lecz z wszystkimi zdobytymi przedmiotami, skórkami i ogólnie postępami wykręconymi przy pierwszym ukończeniu fabuły. Jeśli ktoś za pierwszym razem zaliczył grę w 100 proc., odblokował wyjątkowy strój dla Petera Parkera, który składa się jedynie z maski Człowieka Pająka oraz… bokserek.

Skin otrzymuje się pod sam koniec gry, zatem mało było okazji, by zobaczyć Pajęczaka w majtach poza swobodnym eksplorowaniem miasta. W Nowej Grze+ sytuacja się zmienia, a skąpy strój zapewnia wiele niezręcznych i zabawnych sytuacji podczas scenek przerywnikowych. Oto kilka z nich, które pojawiły się na forum Reddit (dzięki Comicbook).

Przypominamy, że Spider-Man zadebiutował 7 września tego roku ekskluzywnie na konsoli PlayStation 4.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%