Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Spider-Man na PS4. Tryb Nowa Gra+ to jednak nie plotka

Jeszcze przed premierą gry Spider-Man pojawiły się niepotwierdzone informacje o trybie New Game+, który jest szykowany dla gry. 

Na początku września pisaliśmy, że ponoć Insomniac Games szykuje tryb NG+ dla Spider-Mana. Miał się on pojawić w grze wraz z trybem fotograficznym, czyli w premierowej aktualizacji gry. Photo Mode dostaliśmy, lecz Nowa Gra+ nie pojawiła się na pokładzie. Teraz wiadomo, że to tylko kwestia czasu.

Spider-Man na PS4 dostanie NG+

Jeden z graczy zapytał wprost na Twitterze, czy będziemy mogli przejść Człowieka Pająka w trybie New Game+. Insomniac Games odpowiada: Tak, pracujemy nad takim trybem i obecnie go poprawiamy.

Nie wiadomo jednak, kiedy będziemy mogli pobawić się przy NG+ oraz na jakich zasadach. Według wcześniejszych plotek, NG+ Mode ma wprowadzić nowy, najwyższy poziom trudności.

Nowa Gra+ to świetny pomysł na przedłużenie rozgrywki przy danym tytule. Mieliśmy go w God of War, Wiedźminie 3, niedawno NG+ pojawiło się w Far Cry 5 i wiadomo już, że będzie obecne w nadchodzącym Shadow of the Tomb Raider, gdzie wprowadzi do gry nowe funkcje oraz możliwości.

Sprzedaż gier. Spider-Man bije 4 rekordy i miażdży God of War

Firma Chart-Track zaprezentowała z początkiem tygodnia nowe zestawienie najchętniej kupowanych gier pudełkowych na terenie Wielkiej Brytanii. Najnowszy ranking obejmuje okres 2-8 września.

W tym czasie na konsoli PlayStation 4 zadebiutował Spider-Man i okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Tytuł od Insomniac Games okazał się najszybciej sprzedającą się grą z Człowiekiem Pająkiem, ale także najszybciej sprzedającym się tytułem Marvela (pokonując poprzednie najlepsze Lego Marvel Super Heroes z dużym marginesem).

To jednak nie koniec rekordów. Spider-Man jest największym debiutem w indywidualnym formacie od wersji Call of Duty: WWII na PS4. Jednocześnie gra stała się najszybciej sprzedającą się grą w pudełkach tego roku w Wielkiej Brytanii i pokonała – choć nieznacznie – dotychczasowego rekordzistę w postaci Far Cry 5. Trzeba jednak zaznaczyć, że strzelanka Ubisoftu jest multiplatformowa, podczas gdy Spider-Man to ekskluzywny tytuł dla jednej konsoli.

Spider-Man zjadł na śniadanie również tegoroczne God of War. Produkcja Insomniac Games sprzedaje się niemal dwukrotnie lepiej niż Kratos. Pamiętajcie jednak, że mowa o wydaniach pudełkowych rozprowadzanych na terenie UK.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%