Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Spider-Man krótko po premierze otrzyma konkretne DLC

Gracze mogą zacierać ręce.

Spider-Man na PlayStation 4 już 7 września będzie dostępny na wyłączność dla konsoli Sony. Jak się okazuje, 23 października do sprzedaży trafi pierwsze z trzech dużych DLC o nazwie The Heist. Graczom przyjdzie za nie zapłacić 9.99 dolarów lub 24.99 dolarów jeśli zdecydują się na zakup trzech od razu.

The Heist skupi się na postaci Czarnego Kota, która również ma zostać pokazana w podstawowej wersji gry. Jednak w DLC zagra pierwsze skrzypce. Dzięki DLC, gracze zyskają nowe misje do ukończenia i poznają poboczne wątki historii.

Spider-Man na PS4 – czas gry na przyzwoitym poziomie

Produkcja zapowiada się niezwykle interesująco, lecz czy nie skończymy jej zbyt szybko? Do pytania odniósł się James Stevenson, odpowiedzialny w Insomniac Games za kontakty ze społecznością, odpowiadając jednemu z graczy na Twitterze w następujący sposób:

Nasz przeciętny tester spędzał przy grze około 20 godzin na domyślnym poziomie trudności, ale niektórzy grali o wiele dłużej wykonując mnóstwo misji oraz aktywności pobocznych – zaznacza przedstawiciel Insomniac Games.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%