Spider-Man 4 Xbox 360

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Zobaczcie gameplay z anulowanego Spider-Mana 4 na Xboksa 360. Przechodnie wyglądają jakoś dziwnie

W internecie pojawił się 18-minutowy zapis rozgrywki z gry Spider-Man 4 na Xboksa 360.

Fani gier o człowieku-pająku zapewne wciąż nie mogą otrząsnąć się po prezentacji Marvel’s Spider-Man 2 na PlayStation Showcase. Na ten tytuł przyjdzie im jednak jeszcze poczekać – zadebiutuje on bowiem dopiero w 2023. Tymczasem w sieci za sprawą serwisu ObscureGames.com pojawił się właśnie gameplay ze Spider-Mana 4 na Xboksa 360.

Rozgrywka ma ponad 18 minut i skupia się na eksploracji terenu oraz walce. Bohater lata sobie na pajęczynie po Nowym Jorku i atakuje helikopter. Grafika wygląda przyzwoicie – miasto zdaje się być na finalnym etapie prac. Może poza niektórymi miejscami i przechodniami, na których nie nałożono tekstur. Jak pisze ObscureGames.com, twórcy wykorzystali w swoim projekcie mapę z pierwszej odsłony Prototype.

Spider-Man 4 bazował na filmie o tym samym tytule, który miał stworzyć Sam Raimi – reżyser odpowiedzialny za trzy pierwsze części Spider-Mana. Ostatecznie jednak obydwa projekty zostały anulowane.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się