Marvel's Spider-Man Remastered - Spider-Man buja się po sieci na mieście

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Aktor głosowy wyjaśnia, dlaczego Spider-Man 2 zadebiutuje tak późno

Premiera gry Marvel’s Spider-Man 2 planowana jest na 2023. Aktor głosowy uzasadnia odległą datę debiutu rozmachem projektu.

Kilka dni temu podczas PlayStation Showcase zapowiedziano grę Spider-Man 2. Niemniej cień na ekscytację fanów położyła informacja, że produkcja trafi do sklepów dopiero w 2023. Jeden z graczy zapytał aktora głosowego Tony’ego Todda na Twitterze o przyczynę tak odległej premiery. Artysta odpowiedział krótko: gra jest ogromna. Dlatego nie wyjdzie przed 2023.

Brzmi to zachęcająco i tylko podsyca zaciekawienie projektem. Jeśli chodzi o inne wiadomości na temat serii gier o człowieku-pająku, to niedawno pisaliśmy o dwóch ładnych statuetkach Petera Parkera i Milesa Moralesa. Z kolei tutaj możecie zobaczyć efektowny design DualSense inspirowany tytułem.

Ostatnio w internecie pojawił się też kilkunastominutowy gameplay z anulowanego Spider-Mana 4. Miała to być gra powiązana z czwartą odsłoną cyklu filmów, ale ostatecznie porzucono prace nad obiema produkcjami.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się