Gra idealna na dzisiejsze czasy. W SPE:X złożycie komputer, a potem spłacicie kredyt

Spe:X to gra, w której składacie komputer, a potem spłacacie kredyt
Newsy PC

Gracze chcący złożyć nowy komputer nie mają teraz łatwego życia. A co gdyby tak uciec przed obecnymi problemami rynku do gry takiej jak SPE:X? Kłopoty nie znikną, a wręcz staną się jeszcze większe.

W produkcji dwuosobowego studia Mindtech wcielamy się w rolę pochodzącego z Europy Wschodniej przedsiębiorcy, który zakłada własną firmę specjalizującą się w składaniu komputerów. Oczywiście nie obeszło się bez kredytu, który teraz trzeba spłacić.

W SPE:X przyjdzie nam prowadzić własny biznes, kupować części i składać sprzęty dla klientów. Zapomnijcie jednak o spokojnym życiu w ukochanej branży – zaciągnięty przez Was kredyt pochodzi z bardzo szemranego źródła. Będziecie musieli codziennie spłacać lichwiarzy, a jeśli zabraknie Wam gotówki, zamkną oni Waszą firemkę i będziecie zmuszeni zacząć od nowa. Takie życie, prawda?

Gra posiada dwa tryby zabawy: składającą się z ośmiu wirtualnych dni kampanię oraz rozgrywkę endless bez ograniczeń trybu fabularnego. Niby niewiele, ale nikt nie powiedział, że będzie to wielki tytuł.

SPE:X jest dostępna na platformie Steam w cenie 17,99 zł. Jeśli nie chcecie od razu wydawać pieniędzy, możecie też sprawdzić darmową wersję demonstracyjną, która jest dostępna do pobrania na karcie produktu na platformie Valve.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia