Space Punks postacie

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Polska gra Space Punks będzie dostępna za darmo. Premiera early access w tym tygodniu

Flying Wild Hog poinformowało, że RPG akcji Space Punks zostanie udostępniony w modelu free to play. Tytuł pojawi się wyłącznie w Epic Games Store.

Na początku lipca Flying Wild Hog zapowiedziało Space Punks – połączenie RPG-a i strzelaniny z widokiem w rzucie izometrycznym. Teraz w komunikacie prasowym od wydawcy Jagex czytamy, że produkcja będzie dostępna bezpłatnie.

Już wcześniej informowano, że gra trafi do early access 14 lipca. Teraz dodatkowo dowiedzieliśmy się, że w RPG-a będzie można zagrać wyłącznie poprzez platformę Epic Games.

Niestety o ile ostateczna wersja SP będzie darmowa, to już za wypróbowanie produkcji we wczesnym dostępie przyjdzie graczom trochę zapłacić. Aby uzyskać klucz, należy wykupić pakiet Founders Swag Pack, który kosztuje 99 złotych. Pakiet jest dostępny na stronie Epic Games.

Space Punks ma łączyć mechaniki Diablo ze stylistyką Borderlands. W grze będziemy przemierzać obce planety – samodzielnie lub w ekipie liczącej do czterech osób – i eliminować dziesiątki wrogów. Atutami produkcji ma być wartka akcja i specyficzny humor.

Zimą twórcy chcą udostępnić betę RPG-a, natomiast premiera ostatecznej wersji odbędzie się w 2022. Wtedy tytuł ma ukazać się zarówno na PC, jak i konsolach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się