Space Mechanic Simulator

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Polski symulator kosmicznego mechanika przeniesienie nas w okolice orbity Marsa, Ziemi oraz Księżyca

Atomic Jelly – notowany na NewConnect producent i wydawca gier komputerowych, udostępnił na platformie Steam kartę prologu Space Mechanic Simulator.

Symulator kosmicznego mechanika umożliwia przeniesienie graczy w okolice orbity Marsa, Ziemi oraz Księżyca. Obecnie spółka pracuje także nad Truck Mechanic: Dangerous Paths oraz Rally Mechanic Simulator. Wishlisty obu tytułów budują się dynamicznie.

Opublikowaliśmy właśnie Space Mechanic Simulator Prolog. Projekt pozwala graczom doświadczyć namiastkę tego, co będzie oferować pełna kampania gry. Akcja prologu obejmuje liczne wyzwania i przeszkody związane z naprawą kosmicznych pojazdów w stanie nieważkości. Gracz na orbitach Ziemi i Marsa będzie, m.in. lokalizować usterki oraz uszkodzone części, aby następnie wymieniać je na nowe. Pełna wersja gry zawierać będzie jeszcze bardziej zróżnicowane i zaawansowane misje – mówi Bartosz Rakowski, prezes zarządu Atomic Jelly SA.

Aktualnie dopracowujemy mechaniki w grze. Współpracujemy też z testerami, aby osiągnąć jak najlepszy efekt finalny. Liczymy, że wszystkie wprowadzone zmiany uczynią rozgrywkę jeszcze bardziej emocjonującą i przyczynią się do wysokich wyników sprzedaży tytułu. Od dłuższego czasu wishlista Space Mechanic Simulator buduje się dynamicznie. Mamy nadzieję, że zaprezentowanie karty prologu pozwoli naszej grze osiągnąć nową grupę odbiorców – dodaje Bartosz Rakowski.

Space Mechanic Simulator – zobacz trailer gry od Atomic Jelly

Rozgrywka Space Mechanic Simulator obejmuje rozbudowaną kampanię dla jednego gracza, w ramach której użytkownik będzie naprawiać stacje kosmiczne oraz promy zbudowane z setek części.

Atomic Jelly pracuje jednocześnie nad udoskonaleniem projektu Truck Mechanic: Dangerous Paths. To gra hybrydowa łącząca w sobie kilka gatunków. Z jednej strony jest to zaawansowany symulator mechanika samochodowego, a także gra eksploracyjna z wątkami fabularnymi. Poza naprawą i modyfikowaniem wiernie odtworzonej ciężarówki Ził-130 w rozbudowanym trybie mechanika, gracz będzie pokonywać trudne i niebezpieczne drogi Ameryki Południowej, a także zmierzy się z licznymi wyzwaniami i przeciwnościami.

Od kwietnia br. na platformie Steam dostępna jest także karta oraz trailer najnowszego projektu Studia pt. Rally Mechanic Simulator.

Wishlista Rally Mechanic Simulator buduje się z tendencją wzrostową. Cieszymy się, że nasza autorska gra jest dobrze postrzegana przez środowisko graczy. Świadczy o tym poza poziomem wishlisty, wiele przychylnych opinii na stronie reddit.com. Liczymy, że zainteresowanie tytułem będzie dalej rosło – dodaje Bartosz Rakowski.

W produkcji gracz wcieli się w rolę pasjonata motoryzacji. Jego zadaniem będzie m.in. naprawa testowanie, przerabianie oraz tuningowanie samochodów wyścigowych. Misje w grze pozwolą odbiorcy zmierzyć się z wieloma przeszkodami, takimi jak: niekorzystne warunki pogodowe, całkowicie zniszczone samochody rajdowe, krótki limit czasu lub niedostępność części zamiennych.

Poznańskie studio docelowo planuje wydanie gier także na platformach konsolowych.

Źródło: informacja prasowa

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się