Sony wypuszcza specjalną wersję PlayStation Vita

Japoński producent nie zapomniał o swojej przenośnej konsoli.

W Japonii wkrótce mają się ukazać dwie nowe wersje PlayStation Vita, które zostaną wydane z okazji premiery World of Final Fantasy. Według serwisu Gamatsu, mają się nazywać Primero Edition oraz Oobito Edition i będą sprzedawane w cenie około 207 dolarów. Dostępna będzie wersja biała i czarna.

W zestawie z PlayStation Vita w specjalnych barwach, znajdować się będzie również wymieniona wcześniej gra World of Final Fantasy. To produkcja, która wprowadza najmłodszych graczy do świata Final Fantasy. Ma być prostą grą RPG z przystępną mechaniką rozgrywki oraz znanymi z serii postaciami.

PlayStation Vita

Sprzedaż PlayStation Vita w Japonii przekroczyła 5 mln sztuk

Na forum NeoGAF pojawił się wpis przedstawiający najnowsze dane sprzedażowe konsol i gier w Japonii. Jest tam jedno zaskoczenie. Okazuje się, że PlayStation Vita przekroczyła właśnie 5 mln sprzedanych sztuk. To naprawdę niezły wynik.

Porównując dane sprzedaży PlayStation Vita w Japonii z zainteresowaniem innymi konsolami w tym kraju widać, że przenośny sprzęt Sony sprzedaje się tam lepiej niż Wii U, a nawet PlayStation 4. Tak przynajmniej wynika z danych, które na tę chwilę udostępnia Vgchartz.com.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: