Powstaje gra o Muminkach. Open world i elementy skradanki [WIDEO]

Snuffkin
Newsy PC

Studio Hyper Games zapowiedziało Snufkin: Melody of Moominvalley. Będzie to produkcja muzyczna z otwartym światem, w której główną rolę odegra Włóczykij.

Twórczość Tove Jansson doczeka się kolejnej growej adaptacji. Fabuła Snufkin: Melody of Moominvalley będzie dość prosta: w Dolinie Muminków pojawią się nieestetyczne parki, które zrujnują sielankę mieszkańców. Jako Włóczykij będziemy musieli zaradzić problemowi. Tytuł ma zaoferować otwarty świat, muzyczne łamigłówki i elementy skradankowe.

Twórcy pokazali pierwszy materiał z gameplayem. Gra wygląda przesłodko. Widzimy tu starych bywalców Doliny – Bobka, Paszczaka, a nawet Hatifnatów. Ta muzyczka, te kwiatuszki! Czekamy z niecierpliwością.

Wiadomość dla wszystkich cierpiących w dzieciństwie na bukofobię: w trailerze nie występuje smutna pani w czarnej sukience. Możecie więc oglądać bez obaw, że strach z dzieciństwa powróci. Ale w grze zapewne spotkamy Bukę.

Snufkin: Melody of Moominvalley ma zadebiutować dopiero w 2023. To więc jeszcze trochę czasu. Natomiast póki co można – a nawet trzeba – dodawać projekt do swojej listy życzeń na Steamie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia