Sniper Ghost Warrior 3 – Piotr Stramowski z Pitbulla w roli głównej. Oto szczegóły polskiej lokalizacji!

CI Games przedstawia szczegóły odnośnie wydania Snajpera w naszym kraju.

Polski deweloper wrzucił na YouTube filmik, który ujawnia aktora podkładającego głos pod głównego bohatera, którym pokierujemy w Sniper Ghost Warrior 3. W rolę wirtualnego Jona Northa wcieli się Piotr Stramowskim, znany m.in. z filmów Pitbull: Nowe Porządki oraz Pitbull: Niebezpieczne Kobiety.

Obok niego w polskiej lokalizacji Sniper Ghost Warrior 3 wystąpią Kamil Pruban (jako brat Jona – Robert North), Agnieszka Fajlhauer (Raquel Shein), Zofia Zborowska (Lydia Jorjadze) i Marcin Piętowski (Frank Simms).

CI Games zaznacza, że łącznie w nagraniach głosów do produkcji udział wzięło 42 aktorów, z których ust padło ponad 45 tysięcy słów.

Przypominamy, że premiera Sniper: Ghost Warrior 3 nastąpi 25 kwietnia. Zagramy na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Poznaj Kryjówkę w Sniper Ghost Warrior 3

CI Games uchyla rąbka tajemnicy i pozwala odkryć Kryjówkę Jona Northa w grze Sniper Ghost Warrior 3. Kryjówka to miejsce, gdzie nasz główny bohater może odzyskać siły, stworzyć lub kupić przedmioty, dobrać odpowiedni ekwipunek do misji i rozpocząć kolejne zadanie. Są różne rodzaje Kryjówek, które można odkryć na północy Gruzji. Wiele z nich zostało wyposażonych w nowe bronie oraz inne wartościowe przedmioty. Po ich odkryciu, gracze mogą przenosić się bezpośrednio do nich – chyba że znajdują się na wyznaczonym obszarze misji.

Skrytka z bronią to miejsce, w którym gracz może zmienić aktualnie posiadany ekwipunek. Broń podstawowa, dodatkowa i boczna, a także gadżety, kamuflaże na broń i zbroje mogą być w tym miejscu kupowane lub dodawane do aktualnego ekwipunku Jona.

W Warsztacie gracze mogą tworzyć: zarówno standardową, jak i specjalną amunicję, gadżety oraz opatrunki – wszystko przy wykorzystaniu materiałów znalezionych w świecie gry. Istnieje pięć rodzajów materiałów. Każdy tworzony przedmiot wymaga ich w określonej ilości i proporcji.

Walutą w Sniper Ghost Warrior 3 są Towary Handlowe. Gracze mogą kupić praktycznie wszystko – począwszy od granatów i opatrunków, na broni kończąc. Towary Handlowe gracz otrzymuje za pomyślnie wykonywanie misji głównego wątku fabularnego oraz misji pobocznych, odnajdywanie ukrytych przedmiotów, eliminację poszukiwanych celów, ratowanie cywilów lub po prostu znajdując je w świecie gry.

Gracze mogą modyfikować bronie przy wykorzystaniu odblokowanych dodatków. Nowe bronie, gadżety i dodatki odblokowuje się nie tylko wykonując misje – znajdują się one także przykładowo na posterunkach. Dodatki mogą być odblokowane również poprzez branie udziału w aktywnościach rozlokowanych w otwartym świecie gry np. ratując uwięzionych cywilów. Raz odblokowane dodatki można zakupić w sklepie – tak samo jak amunicję, gadżety, apteczki i kamizelki przy użyciu waluty w grze.

Źródło:

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.