Pierwszy od dawna zwiastun horroru, który rzeczywiście może przerazić. Tak zapowiada się Smile

Smile film 2022. Zwiastun nowego horroru zapowiada się świetnie
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Paramount Pictures przedstawia nadchodzący w 2022 roku film Smile. Zwiastun polecamy raczej osobom o mocnych nerwach.

Gdy redakcyjny specjalista od horrorów mówi, że trailer jest przerażający, to coś musi być na rzeczy. Wraz z Paramount prezentujemy zatem Smile – film, który jesienią 2022 roku wejdzie na ekrany kin. Klimat produkcji można wprawdzie złapać dopiero po kilku sekundach zwiastunu, ale za to nie odpuszcza aż do ostatnich chwil; produkcja zapowiada się naprawdę doskonale, choć i mocno specyficznie. Jest więc szansa, że wreszcie do kin wejdzie horror, który naprawdę przestraszy – i to nawet tych największych weteranów gatunku.

Jak głosi oficjalny opis Smile:

„Dr Rose Cotter (Sosie Bacon) jest świadkiem dziwacznego, traumatycznego incydentu z udziałem pacjenta i zaczyna doświadczać przerażających wydarzeń, których nie potrafi wyjaśnić. Gdy przytłaczający terror zaczyna przejmować kontrolę nad jej życiem, Rose musi stawić czoła niepokojącej przeszłości, aby przetrwać i uciec od strasznej nowej rzeczywistości.

Jak widać opis brzmi dość klasycznie i sprawia wrażenie, że gdzieś już to widzieliśmy. Pełnię klimatu można jednak poczuć dopiero na zwiastunie; szykujcie się na kilka konkretnych minut.

Reżyserem i scenarzystą produkcji został Parker Finn. Oprócz wspomnianej już Sosie Bacon na ekranach pojawią się m.in. Jesse T. Usher, Kal Penn, Rob Morgan, Kyle Gallner, a także Caitlin Stasey. Premierę obrazu wyznaczono na 30 września; tymczasem zobaczcie obiecany, choć i mocno niepokojący zwiastun:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia