Skyrim na PlayStation 4 i Xbox One potwierdzony z polskim dubbingiem

Skyrim na PlayStation 4 i Xbox One potwierdzony z polskim dubbingiem
Newsy PS4 XOne

Wielkie nazwiska będą w polskiej wersji Skyrim.

Cenega potwierdziła, że Skyrim w wersji na PlayStation 4 oraz Xboksa One będzie sprzedawany w naszym kraju z polskim dubbingiem. Wcześniej pojawiały się już spekulacje na ten temat, teraz jesteśmy jednak pewni tej informacji. Kto zatem przemówi do graczy?

Na liście są bardzo znane i cenione nazwiska: Piotr Fronczewski, Wiktor Zborowski, Krzysztof Kowalewski czy Henryk Talar. To te same osoby, które użyczyły głosu w oryginalnej wersji gry na PC w 2011 roku.

Warto dodać, że Skyrim na konsolach najnowszej generacji będzie dostępny od 28 października tego roku. Produkcja działać ma w rozdzielczości 1080p i 30 klatkach na sekundę zarówno na sprzęcie od Sony jak i Microsoftu. W skład The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition wejdą wszystkie dotychczas wydane dodatki.

Kto z Was się pisze na taki powrót do przeszłości?

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition – nie będzie opcji przeniesienia stanów gry pomiędzy wersjami

Jeśli należycie do tych osób, które spędziły setki godzin w grze Skyrim na PlayStation 3 lub Xboksie 360, to niestety będziecie rozczarowani. Twórcy podali, że nie będzie opcji przeniesienia stanów gry z pierwowzoru z poprzedniej generacji konsol na edycję zremasterowaną.

Pete Hines ze studia producenckiego toczył krótką dyskusję z jednym z graczy za pośrednictwem Twittera. Otóż Josh H. zapytał go, czy będzie opcja przeniesienia stanów gry na przykład z PS3 na PS4 lub z X360 na XOne. Odpowiedź była jednoznaczna – takiej opcji nie będzie. Również zabraknie funkcji przeniesienia zapisanych postępów z PC na XOne za pośrednictwem Bethesda.net.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie