Fan CS:GO buduje kultowe skiny z klocków LEGO. Zobaczcie, jak strzelają

LEGO Skiny do CS_ GO - P90 Asiimov
PC

Skiny do CS: GO to coś, co najpewniej uratowało jedną z gier Valve i dało jej nowe, wieloletnie życie. Fan budowania z klocków LEGO, Kevin183, postanowił odtworzyć 3 kultowe skórki z serii Asiimov, które naprawdę działają.

Choć oczywiście poniższe LEGO-gnaty nie strzelają prawdziwą amunicją, te potrafią się rozprawić z gromadą klockowych szturmowców z Gwiezdnych Wojen. W magazynkach broni znalazły się gumki recepturki lub klockowe pociski, które po załadowaniu i pociągnięciu spustów wylecą z zawrotną prędkością. Każdy z poniższych filmików przedstawia innego Asiimova, począwszy od słynnego „P90 i do przodu”, „opa” i nieco już nowszej skórki do „kałacha”.

W P90 oraz w AK-47 zastosowano gumki recepturki jako amunicję, natomiast karabin snajperski otrzymał pociski wykonane z samego LEGO. Może dwie pierwsze z wymienionych nie mają przeogromnej mocy, aczkolwiek strzelanie z nich musi dawać ogromną satysfakcję. Nawet temu towarzyszące dźwięki brzmią naprawdę dobrze.

Zupełnie inaczej wygląda kwestia AWP, ponieważ klockowa kopia tejże broni jest o wiele silniejsza od swoich asiimowych kolegów. Wystrzelone z niej pociski potrafią przebić gruby karton, a nawet kilka stron otwartej książki. Budowle z płytek LEGO również nie miały szans w bezpośrednim starciu z karabinem snajperskim.

Kevin183 od wielu lat zajmuje się tworzeniem replik broni z klocków LEGO. Wśród jego dotychczasowych projektów można znaleźć także masę innych broni z CS-a, w tym m.in. Desert Eagle Blaze, który również jest traktowany obecnie jako dość kultowa skórka. Oprócz tego w jego projektach pojawiają się modele z innych produkcji, np. z popularnego PUBG czy Rainbow Six Siege.

Pozostając w temacie duńskich klocków i gamingu, mogliście przegapić Night City z Cyberpunka 2077 skonstruowane z LEGO. Inny entuzjasta budowania niedawno podzielił się swoją kilkumiesięczną pracą na Reddicie. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie