Serial Skarb narodów z nowymi informacjami. Jest oficjalny tytuł i logo

Skarb narodów serial. Jest oficjalny angielski tytuł produkcji
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Ujawniono, jaki oficjalny tytuł będzie nosić nadchodzący serial Skarb narodów. Wybór jak na razie zapowiada się doskonale.

National Treasure: Edge of History – taki tytuł przyznano zapowiedzianej na początku tego roku serialowej produkcji. Jak na razie nie wiadomo, jak będzie brzmieć polski odpowiednik. Trzeba jednak przyznać, że zaprezentowany tytuł (Edge of History, czyli mniej więcej Na skraju historii) bardzo dobrze wpisuje się w klimat zaprezentowany już w wcześniejszych filmach. O ile odcinkowa produkcja będzie mieć podobną atmosferę, raczej nie musimy się martwić o jej jakość.

Serial Skarb narodów opowie o nieco innych wydarzeniach; główną bohaterką jest tu młoda dziewczyna o imieniu Jess (Lisette Alexis). Poszukiwanie przez nią zaginionego skarbu to zaledwie jedno z ważnych zadań; postać stara się również odkryć prawdę o swojej rodzinie. Oprócz Alexis pojawią na ekranie pojawią się również m.in. Lyndon Smith, Zuri Reed, Jake Austin Walker, Antonio Cipriano oraz Jordan Rodrigues. Oprócz tego możemy tu liczyć na występy gwiazd – potwierdzono już udział Catherine Zety-Jones i Justina Barthy, który będzie zresztą ogniwem łączącym serial z wcześniejszymi filmami. W tych Bartha wcielał się bowiem w Rileya Poole’a, komputerowego geniusza. W serialu powtórzy zatem swoją rolę.

Jak na razie nie podano daty premiery nadchodzącego serialu. Produkcja powstaje na potrzeby Disney+. Platforma wraz z tytułem zaprezentowała także oficjalne logo:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie