Konami znów rozbudza nadzieje fanów Silent Hill liczących na nową grę

Konami znów rozbudza nadzieje fanów Silent Hill liczących na nową grę
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Konami to ekwiwalent tego sprzedawcy lodów, który podtyka Ci pod nos kolorowego świderka, a na końcu go zabiera. Co z tym Silent Hill?!

Fani marki raczej od dawna nie mogą mówić o rozpieszczaniu…

Silent Hill w kolejnych spekulacjach

Konami i nowy Silent Hill to w zasadzie dwa zwroty, które mogą robić za całą legendę miejską. Czy kiedykolwiek doczekamy się nowego tytułu z legendarnej serii horrorów? Tego nie wiemy, ale wydawca ewidentnie nie zapomniał o marce.

Jeden z fanów na Reddicie podzielił się dość ciekawym odkryciem. Wrzucił on na portal dowód na to, iż Konami jeszcze jest świadome istnienia „Cichego Wzgórza”. Firma odnowiła bowiem szereg znaków towarowych. Jednym z nich jest właśnie Silent Hill. Jakby tego było mało – pojawia się nawet wzmianka o „virtual reality headset”, co w pewien sposób sugeruje, iż może chodzić o cokolwiek związanego z technologią VR.

Oczywiście wierni fani raczej nigdy nie wybaczyli Konami, gdyby firma wydała nowego SH jedynie na VR. Najnowsze rewelacje nie sugerują jednak, że w ogóle doczekamy się kolejnej części, ale widzimy przynajmniej, że twórcy nie zapomnieli o marce.

Dziewiąta już część serii miała nazywać się „Silent Hills” i pracował nad nią Hideo Kojima, wraz z Normanem Reedusem oraz Guillermo Del Toro. Konami niestety anulowało świetnie zapowiadający się projekt i postanowiło zamilczeć na kolejne 7 lat (co najmniej!). Plotki o nowej odsłonie serii żywe są w internecie od dawna, ale czy kiedykolwiek doczekamy się ich potwierdzenia?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie