Piramidogłowy z Silent Hill 2. A gdyby był kobietą? [cosplay]

Silent-Hill-2-cosplay
Cosplay Newsy PC PS5

Silent Hill 2 Remake został zapowiedziany, a to właśnie w tej odsłonie gry pierwszy raz pojawił się przerażający Piramidogłowy.

Kto by chciał, żeby Silent Hill 2 Remake nie był dokładnie tym, co znamy sprzed lat (tyle że z lepszą grafiką i dostosowanym do współczesnych realiów gameplay’em), a zupełnie czymś innym? Gdyby twórcy zahaczyli o tło fabularne starej dwójki, lecz dali nam totalnie odmienioną grę, w której np. Piramidogłowy… jest kobietą? Jeśli odpowiadasz TAK, to zobacz cosplay z kobiecą wersją potwora.

Piramidogłowy z Silent Hill 2 jako kobieta

Przeglądając forum Reddit i wątki dotyczące Silent Hill, natknąłem się na cosplay z Piramidogłowym w wersji żeńskiej. Podrzuciła go modelka Lavenok i jak się okazało, na swoim Instagramie ma sporo innych fotek z tą kreacją.

Pozostałe zdjęcia z Piramidogłowym na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie