Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Pobierajcie Silent Hill 2: Enhanced Edition. Obowiązkowy pakiet dla każdego fana serii

Druga część Silent Hill uważana jest przez wielu graczy za jedną z najlepszych. Wersja horroru na PC borykała się w oryginale z różnymi błędami i niedoróbkami. Teraz to wszystko odchodzi w zapomnienie dzięki pakietowi modów Silent Hill 2: Enhanced Edition.

Silent Hill 2 zadebiutowało na konsoli PlayStation 2 w 2001 roku, a dwa lata później trafiło na komputery PC. Niestety, pecetowa wersja do dzisiaj cierpi na kilka denerwujących błędów. Grupa moderów postanowiła coś z tym zrobić i tak powstało Silent Hill 2: Enhanced Edition.

Silent Hill 2: Enhanced Edition – co to takiego?

Jak czytamy na stronie projektu, Silent Hill 2: Enhanced Edition to zbiór pakietów ulepszeń, które dodają różne usprawnienia wizualne i dźwiękowe w wersji gry na PC. Dodatkowo Enhanced Edition zajmuje się likwidacją wielu błędów.

Co konkretnie zmieniono/naprawiono? Możemy używać kamerę panoramiczną i korzystać z wyższych rozdzielczości ekranu. Wyeliminowano błędy z dźwiękiem i dodano mgłę, która była obecna w wersji gry na PlayStation 2. Mamy też lepsze sterowanie i wiele innych ulepszeń, które zobaczycie na poniższym materiale (spoilery fabularne!).

Silent Hill 2: Enhanced Edition robi zatem z kultowej gry wersję Silent Hill 2 HD, która wygląda nieco ładniej i z pewnością przynosi o wiele lepsze doznania z rozgrywki, dzięki likwidacji błędów i licznym usprawnieniom.

Silent Hill 2: Enhanced Edition do pobrania za darmo

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%