Signal from Tölva zapowiedziane. Hakowanie robotów, obca planeta i niebezpieczne poszukiwania

0 komentarzy

Studio Big Robot chwali się swoją nadchodzącą produkcją.

Brytyjski deweloper – którego możecie znać z gry Sir, You Are Being Hunted – zapowiedział właśnie kolejny tytuł, który otrzyma nazwę Signal from Tölva. Będzie to pierwszoosobowa produkcja przeznaczona dla pojedynczego gracza (zatem zapominamy o multi), która zawiedzie nas na odległą planetę w odległej przyszłości. Znajdziemy na niej ruiny obcej cywilizacji i kilka frakcji robotów, starających się odnaleźć…

No właśnie, o to „coś” wszystko się rozchodzi. Co jest źródłem sygnału, który zwabił tutaj to całe latające i kroczące żelastwo? Czy poszukiwanie zakończy się wspaniałym odkryciem, czy może znajdziemy coś złowieszczego i zaczniemy żałować, że w ogóle się tutaj pojawiliśmy?

Twórcy gry chcą nas zabrać w niebezpieczną a zarazem piękną – jeśli chodzi o krajobrazy – podróż. Będzie sporo walki, korzystania z zaawansowanych narzędzi do pokonywania wrogów oraz eksploracji. Jedną z możliwości naszego bohatera ma być umiejętność hakowania robotów, dzięki czemu wykorzystamy ich do walki jako sojuszników.

Data premiery Signal from Tölva nie została póki co ujawniona. Wiadomo jedynie, że tytuł zadebiutuje w 2017 roku na komputerach z systemami Windows i OSX.

Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun produkcji oraz screeny. Dajcie znać, jak oceniacie tytuł po tym, co możemy już zobaczyć.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się