Shadowrun Returns screen mrok

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Shadowrun Trilogy za darmo, ale tylko przez chwilę

Na GOG.com można obecnie zgarnąć kolejną bezpłatną grę. A właściwie trzy: przez kilka dni polska platforma rozdaje pakiet Shadowrun.

Ostatnio gracze dostają w prezencie coraz to kolejne tytuły. Teraz gest mają nie tylko Epicy, ale i GOG.com. Jako ostatnią z pozycji oferowanych za darmo dla promowania letniej wyprzedaży platforma rozdaje zestaw RPG-ów Shadowrun.

Aby odebrać tę paczkę na zawsze, trzeba standardowo się spieszyć – Shadowrun Trilogy jest dostępne jedynie przez kilka dni. 28 czerwca o godzinie 15:00 oferta przestanie być aktualna. Aby zgarnąć pakiet, wchodzimy na stronę główną GOG-a, zjeżdżamy w dół i klikamy na zielony przycisk „Tak, odbierz grę”. Oczywiście należy się też zalogować na swoje konto na polskiej platformie.

Shadowrun Trilogy to, jak nazwa sugeruje, zestaw trzech produkcji: Shadowrun Returns, Shadowrun Dragonfall Director’s Cut i Shadowrun Hongkong. Gry są klasycznymi RPG-ami z turowym systemem walki, których akcja rozgrywa się w przyszłości. Wcześniej pakiet był rozdawany w Epic Games Store, ale jeśli ktoś nie doleciał lub chce mieć te produkcje też na GOG-u, to teraz nadarza się okazja.

A jeśli jesteście zainteresowani innymi trwającymi obecnie ofertami na darmoszki, to Epic Games Store rozdaje w tym tygodniu Sonic Manię i Horizon Chase Turbo. Szczegóły i potrzebne linki znajdziecie tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się