Shadow Warrior 3 - protagonista

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Shadow Warrior 3 na nowym, brutalnym trailerze. Dobre wieści dla graczy z PS4 i XOne

O Shadow Warrior 3 było dość cicho przez krótką chwilę, ale na szczęście szybko się to zmieniło. Tytuł Flying Wild Hog otrzymał nowy zwiastun i przy okazji potwierdzono wersje na PS4 i XOne.

Zrebootowana seria Shadow Warrior ma zarówno swoich zagorzałych zwolenników, jak i antyfanów. Przepełnione humorem przygody Lo Wanga z pewnością nie są kiepskimi czy nawet średnimi grami i nic dziwnego, że Flying Wild Hog przygotowuje nas na premierę trzeciej odsłony cyklu.

Shadow Warrior 3 otrzymał właśnie nowiutki zwiastun. Jak przystało na grę z Lo Wangiem w roli protagonisty, jest bardzo dynamicznie, brutalnie do bólu, a przy tym dość dziwnie. Fani serii dokładnie tego oczekują.

Na trailerze widzimy dwuminutowy fragment rozgrywki, a jego głównym elementem jest broń „Double Trouble”. Wang zdobywa ją w dość typowy dla siebie sposób i sieje zamęt w szeregach wrogich demonów. Zobaczcie sami.

Dodatkowo zwiastun potwierdza dobre wieści dla osób grających na PS4 i Xbox One. Gra ukaże się na poprzedniej generacji konsol i są one (wraz z PC) platformami docelowymi dla tego tytułu. Zapewne prędzej czy później doczekamy się wydania na nowej generacji.

Niestety, nadal nie znamy daty premiery. Wiemy tylko, że Shadow Warrior 3 ukaże się w tym roku. Mimo to, wkrótce powinniśmy otrzymać więcej wieści odnośnie debiutu.

W czerwcu, w formie online, odbędą się targi E3, na których pojawi się wielu wydawców i deweloperów. Wśród nich znajdzie się Devolver Digital, które wzięło pod swoje skrzydła SW3. Nie zdziwię się, jeśli gra Flying Wild Hog będzie jednym z głównych elementów prezentacji wydawcy. Przekonamy się o tym już niedługo.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się