Serial Wiedźmin - Geralt

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Showrunnerka serialu Wiedźmin ma świetne wieści odnośnie drugiego sezonu

Serial Wiedźmin najpewniej jeszcze w tym roku trafi na ekrany naszych telewizorów i komputerów. Showrunnerka potwierdziła postęp prac nad widowiskiem. Serial jest już w zaawansowanej postprodukcji i zbliża się do premiery.

Jak niedawno informowaliśmy, serialowe przygody Geralta są już nakręcone. Drugi sezon Wiedźmina od Netflixa zbliża się do tegorocznej premiery, więc fani przygód Geralta mogą szykować popcorn i swoje eliksiry.

Co więcej, showrunnerka serialu potwierdziła, że prace idą bardzo dobrze. Jak napisała Lauren S. Hissrich na Twitterze, drugi sezon show znajduje się już w zaawansowanej postprodukcji. Serial Wiedźmin niedługo powróci i możemy spodziewać się, że zrobi to w wielkim stylu.

Gwoli przypomnienia, kontynuacja przygód Geralta ukaże się w czwartym kwartale bieżącego roku. Jako konkretny miesiąc premiery najwcześniej wskazuje się grudzień. Wtedy też miał miejsce debiut pierwszego sezonu.

Dodatkowo niewykluczone, że serial zobaczylibyśmy kilka miesięcy wcześniej. Niestety, pandemia i liczne komplikacje na planie skutecznie utrudniły zdjęcia. Na szczęście wszelkie problemy udało się rozwiązać i wiele wskazuje na to, że Geralt i spółka zmierzają na Netflixa po niewyboistej, prostej drodze.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zapewne niedługo ujrzymy zwiastuny i materiały promocyjne drugiego sezonu Wiedźmina. Pozostaje nam tylko czekać na wyczekiwaną od wielu miesięcy premierę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się