Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Serial Wiedźmin Netflixa. Drugi sezon i kolejne niemal pewne

Jeszcze nie doczekaliśmy pierwszego odcinka serialu Wiedźmin Netflixa, a już projekt wzbudza ogromne zainteresowanie i emocje. Na jednym sezonie prawdopodobnie się nie skończy.

Wiemy już, że serial Wiedźmin Netflixa pojawi się na ekranach telewizorów w 2019 roku, choć konkretna data premiery nie została jeszcze ustalona. Wiadomo również, że pierwszy sezon serialu ma się składać z 8 odcinków. Pewnie niektórzy pomyślą – skoro mówi się o pierwszym sezonie, to kolejne mamy jak w banku. Praktyka jednak pokazuje, że nie zawsze tak jest, a słabe projekty, które się nie zwracają, potrafią zostać odłożone na półkę. Z Wiedźminem powinno być inaczej.

Serial Wiedźmin Netflixa z kolejnymi sezonami?

Dziennikarz KC Walsh, którego przecieki potwierdzały się już w przeszłości, donosi tym razem na Twitterze, że Netflix jest zadowolony z powstającego serialu i powinien dać zielone światło na kolejne sezony.

Wygląda na to, że Netflix jest bardzo zadowolony z serialu Wiedźmin i możemy zobaczyć zielone światło na wiele sezonów, które zostaną zamówione przed rozpoczęciem pierwszego lub wkrótce potem – czytamy we wpisie KC Walsh.

Nie są to oficjalne wieści, lecz znając renomę marki Wiedźmin i ogromną bazę samych graczy, którzy szaleją za Geraltem, można podejrzewać, że oczekiwany serial będzie miał milionową widownię.

Wiedźmin – serial Netflix. Oto fragmenty filmu z efektami specjalnymi, nieoficjalnie

Na początek zaznaczamy, że to nie są oficjalne materiały i nie wiadomo, czy rzeczywiście są prawdziwe. Serwis thewitcher.tv, który je zamieścił, twierdzi jednak, że właśnie możemy spojrzeć na pierwsze próbki efektów specjalnych do serialu Wiedźmin.

Jak pisze wspomniany portal: Wiedźmin jest obecnie kręcony w Budapeszcie i dzięki temu istnieją pewne korzyści w zakresie prywatności, które są tak odległe od paparazzi w Stanach Zjednoczonych. Fani z niecierpliwością czekają na pierwsze oficjalne pokazy. Dziś mamy prawdopodobnie najciekawsze i prawdopodobnie pierwsze spojrzenia na “Wiedźmina” Netflixa. Torpedo Pictures, kanadyjskie studio specjalizujące się w efektach, ma podobno pierwsze próbki z show dla Netflixa. Jeśli to prawda, te krótkie filmiki mogą być pierwszym spojrzeniem na “Wiedźmina” od Netflix!

Pierwszy materiał prezentuje żołnierzy przedzierających się przez płonącą wieś. Prawdopodobnie są to Lyrijczycy. Drugi filmik to rzut okiem na piękną twierdzę Kaer Morhen.

Filmiki Wiedźmin Netflix można obejrzeć tylko na serwisie thewitcher.tv. Klikajcie i oglądajcie!

Serial Wiedźmin Netflixa – oficjalny teaser:

Znamy też zarys fabularny serialu Wiedźmin, który trafi na ekrany telewizorów w 2019 roku.

Geralt z Rivii, zmutowany łowca potworów, szuka swojego miejsca w świecie, gdzie ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Kiedy przeznaczenie rzuca go w kierunku potężnej czarodziejki i młodej księżniczki skrywającej niebezpieczny sekret, trio musi nauczyć się razem poruszać po niebezpiecznym świecie– czytamy w informacji od Netflixa.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%