Nowe wieści o serialu The Last of Us. Produkcja o krok bliżej premiery

Serial The Last of Us - zdjęcia już na finiszu, są też nowe wieści
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Wygląda na to, że dziś wyczekiwany serial The Last of Us zakończy wreszcie prace na planie. Oprócz tego możemy z bliska przyjrzeć się Ellie i Joelowi.

Informacje na temat nadchodzącej produkcji HBO pojawiają się rzadko, ale za to w dużej liczbie. Dziś także mamy szereg nowych wieści na temat wyczekiwanej przez fanów adaptacji popularnej gry. Jedną z najważniejszych jest podany dziś w nocy przy okazji Summer Game Fest 2022 termin zakończenia prac na planie. Neil Druckmann zapowiedział, że całość „jest bliżej niż myślicie”, a zdjęcia mają się zakończyć jeszcze dziś. To oznacza, że już niebawem serial wejdzie w fazę postprodukcji, a zatem jesteśmy znów o krok bliżej premiery.

W projekt zaangażowali się ponadto Troy Baker i Ashley Johnson, czyli aktorzy, których głosami przemawiają w grze Joel i Ellie. Jak na razie nie wiadomo jednak, w jakie role się wcielą. Z całą pewnością ich udział będzie ciekawym prezentem dla graczy, choć widzowie niezaznajomieni z grą zapewne nie wyłapią tego smaczku.

Wreszcie możemy się ponadto dokładnie przyjrzeć Ellie (Bella Ramsey) i Joelowi (Pedro Pascal). Do tej pory trafiały się wprawdzie pojedyncze wycieki zdjęć czy filmów z planu serialu, lecz żaden materiał nie miał na tyle dobrej jakości, by rzeczywiście ukazał bohaterów w pełnej krasie. Dzisiejsze grafiki również nie są oficjalne, lecz nareszcie widać na nich postaci nieco lepiej. Zobaczcie sami, jak serial The Last of Us przedstawi najważniejsze osoby w opowieści:

Oprócz wspomnianych już Pascala i Ramsey na ekranach pojawią się też m.in. Gabriel Luna, Anna Torv, Merle Dandrige, Nico Parker, Gabriel Luna, Jeffrey Pierce, Murray Bartlett i Nick Offerman.

Premiery serialu można spodziewać się niestety dopiero w przyszłym roku. Najprawdopodobniej jednak teraz czeka nas wysyp kolejnych materiałów promocyjnych – zdjęcia są już na finiszu, a więc machina marketingowa będzie mogła wreszcie ruszyć.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie