Serial The Last of Us na oficjalnej zapowiedzi od HBO. Joel, Ellie i Bill w postapokaliptycznym świecie

Serial The Last of Us na pierwszej oficjalnej zapowiedzi od HBO
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

HBO umożliwiło fanom przyjrzenie się po raz pierwszy ikonicznym już postaciom, o których losach opowie serial The Last of Us.

Nie jest to wprawdzie oficjalny – a przede wszystkim odrębny – teaser, lecz mimo to zdecydowanie warto go obejrzeć. Oficjalnych materiałów z serialu do tej pory mieliśmy niewiele, wygląd serialowych wersji Joela i Ellie można było poznać głównie za sprawą robionych ukradkiem zdjęć z planu. Dziś jednak wreszcie otrzymaliśmy coś na kształt teasera – choć HBO zmyślnie ukryło serial The Last of Us wśród innych zapowiedzi premier.

The Idol, Sukcesja, Biały lotos, a nawet zamieszczony już wczoraj w serwisie HBO Max Ród smoka – to tylko kilka z tytułów, które znalazły się we wspólnym materiale. By zobaczyć najnowszą premierę HBO Original, przewińcie video do momentu 1:43; tam pojawią się wreszcie oficjalnie wyczekani Joel (Pedro Pascal), Ellie (Bella Ramsey) oraz Bill (Nick Offerman). Ujęcia nie są długie, lecz mimo to zdecydowanie warte obejrzenia; to przecież jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów od HBO.

Dokładna data premiery serialu nie została jeszcze ujawniona. Wiadomo, że produkcja zadebiutuje na HBO Max na początku 2023 roku. Obiecany materiał z pierwszą oficjalną zapowiedzią znajdziecie poniżej:

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie