Seria Hidden & Dangerous znowu dostępna na GOG.com

Promocja na gry 2K Games towarzyszy pojawieniu się w ofercie klasycznej serii taktycznych strzelanek.

GOG.com, serwis cyfrowej dystrybucji z wyselekcjonowaną ofertą gier PC – od klasyków po najlepsze gry niezależne, po raz kolejny ratuje przed zapomnieniem serię do tej pory niedostępną nigdzie indziej w wersji cyfrowej. Hidden & Dangerous Action Pack oraz Hidden & Dangerous 2 – dwie taktyczne strzelanki osadzone w realiach II Wojny Światowej, kompatybilne z najnowszymi systemami operacyjnymi oraz pozbawione zabezpieczeń przed kopiowaniem, są teraz dostępne na wyłączność na GOG.com.

By uczcić powrót tych dwóch klasyków, serwis wraz z 2K Games, właścicielem gier z serii Hidden & Dangerous, rozpoczęli promocję obejmującą wszystkie obecnie dostępne gry tego wydawcy na GOG.com. Wśród przecenionych nawet o 75% gier można znaleźć między innymi serie X-Com, Army Men czy klasyczne części Sid Meier’s Civilization.

Hidden & Dangerous Action Pack (24.59 zł) zawiera oryginalne wydanie podstawowej gry wraz z dodatkiem o nazwie Devil’s Bridge. Gra oddaję kontroli nad 4-osobowym oddziałem brytyjskich żołnierzy z jednostki specjalnej SAS. Podczas gry na ukończenie czeka szereg misji – od sabotażu, przez podkładanie ładunków wybuchowych po odbijanie z niewoli więźniów wojennych. Gra, nastawiona na taktyczne realizowanie celów, pozwala kontrolować oddział zarówno z perspektywy konkretnego żołnierza, jak i na taktycznej mapie umożliwiającej planowanie każdego manewru z chirurgiczną precyzją.

Wśród bonusów do gry dodano edycję Deluxe, która zawiera edytor misji, ulepszoną grafikę oraz niewielkie zmiany na mapach w grze. Hidden & Dangerous Deluxe zostało udostępnione za darmo w 2003 roku, w ramach akcji promującej drugą część serii.

Hidden & Dangerous 2 (39.69 zł), rozszerza znane z poprzedniej części elementy rozgrywki, jednocześnie dodając więcej możliwości na działanie w ukryciu. Tym razem lista misji jest jeszcze bardziej rozbudowana i zawiera m.in. wysadzanie obiektów, wykradanie dokumentów, przekradanie się za linię wroga czy eliminowanie ważnych . Wszystko to w bardzo zróżnicowanych lokacjach umiejscowionych w Europie, Afryce i Azji.

Obie gry są już dostępne w sprzedaży a promocja na katalog 2K Games potrwa do poniedziałku, 27 lutego do godziny 18:00.

Źródło: GOG.com

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.