W ultrarealistyczną grafikę Hellblade II nie mógł uwierzyć nawet menadżer Xbox

Senua’s Saga: Hellblade II - zrzut ekranu
PC Xbox Series Xbox Series S

Aaron Greenber, główny menadżer w Xbox Games Marketing też dał się nabrać. Nie mógł uwierzyć, że Senua’s Saga: Hellblade II wygląda tak dobrze.

Przyznam, że też długo zbierałem szczękę z podłogi.

Senua’s Saga: Hellblade II szokuje grafiką

Pierwsze materiały z nadchodzącego Hellblade II zaskoczyły graczy. Do tego stopnia, że internauci są zdania, iż Ninja Theory za bardzo „podkręca” pokazy gry. Nie da się tutaj zaprzeczyć, iż produkcja wygląda obłędnie pięknie. Z drugiej strony – już jedynka prezentowała się wyjątkowo, a deweloperzy raczej nie chcą stać w miejscu.

Aaron Greenberg, główny menadżer Xbox Games Marketing, wziął niedawno udział w wydarzeniu z fanami w Ameryce Południowej. W trakcie rozmowy przyznał, że i on został „oszukany” oszałamiającą grafiką Hellblade II.

Oglądając materiał, który fani dostali w trakcie niedawnego The Game Awards 2021, Greenberg myślał, że ogląda przerywnik filmowy. Wyraził swoje zdanie pokazującemu mu grę twórcy, ale ten pokazał mu kontroler i powiedział: „Nie, patrz, sam poruszam Senuą”.

I nie ma w tym ani odrobiny przesady, bo wydany pod koniec ubiegłego roku materiał z rozgrywki okazał się imponujący graficznie. Możemy tylko przypuszczać, że finalny produkt będzie reprezentował podobną formę. Oczywiście osobną kwestią jest sam gameplay. Jak tytuł wyjdzie w praniu? No cóż, na razie pozostaje nam czekać na więcej konkretów o grze.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie