Secret of Mana – wielki powrót po 25 latach

Secret of Mana na PlayStation 4. Gracze, którzy znają grę, powinni sprawdzić odświeżonego klasyka sprzed lat, który właśnie trafił do sklepów.

Cenega informuje, że 15 lutego, do sprzedaży trafił remake jednej z najlepszych gier z gatunku jRPG – Secret of Mana. Tytuł, przygotowany z myślą o konsolach PlayStation 4, ukazał się w angielskiej wersji językowej.

Pamiętna i uwielbiana przez fanów gatunku przygoda Randiego, Primm i skrzata Popoi’a została przywrócona do życia dzięki odświeżonej grafice 3D oraz poprawionej rozgrywce, aby ponownie skraść serce fanom tytułu i oczarować zupełnie nowych graczy.

Pierwotnie wydana w 1993 roku i uważana za jedną z najlepszych z gatunku jRPG, gra Secret of Mana zaprasza do przepełnionej akcją przygody, w której gracze mogą ponownie wcielić się w role Randiego oraz jego dwóch towarzyszy – dziewczyny Primm oraz skrzata imieniem Popoi.

Wspólnie stają do walki z niebezpiecznym imperium aby odzyskać zaklętą moc Many oraz przywrócić spokój w tej magicznej krainie. Poza wiernym odtworzeniem uwielbianej przez graczy historii Randiego, Primm i Popoi’a, Secret of Mana zawiera także wiele nowych funkcji i ekscytujących aktualizacji, przygotowanych dla graczy, w tym:

– Całkowicie odświeżona ścieżka dźwiękowa – stworzona na nowo oprawa muzyczna oraz ponownie zdubbingowane postacie;
– Grafika 3D – odświeżona szata graficzna całej gry; barwny, wypełniony Maną świat po raz pierwszy przebudowany w 3D;
– Ulepszona rozgrywka – oryginalny system rozgrywki został tak przerobiony, aby całość tworzyła nowoczesną grę RPG akcji;
– Dodane sceny dialogowe – najbardziej istotne sceny z podstawowej historii są przedstawione teraz w zupełnie nowy sposób.

Źródło: Cenega

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.