Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Second Extinction od twórców Just Cause na Xbox Series X

Kooperacyjna strzelanina w wydaniu z dinozaurami może naprawdę się podobać.

Dzisiejszy pokaz Microsoftu przyniósł również nową grę od twórców Just Cause. Second Extinction to intensywna strzelanka dla 3 graczy, w której Twoim celem jest zniszczenie zmutowanych dinozaurów, które opanowały planetę.

Praca zespołowa jest niezbędna, gdy wcielasz się w rolę jednego z ocalałych, wykorzystując unikalną kombinację broni, umiejętności i skilli, aby pokonać ogromną liczbę wrogów. Ta gra wygląda naprawdę na szalenie grywalną, co potwierdza poniższy zwiastun.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się