Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Second Extinction – kooperacyjny FPS z dinozaurami na nowym wideo

Fani trybu kooperacji mogą zacząć ostrzyć ząbki na Second Extinction. Nowy materiał z gry prezentuje, jak należy radzić sobie w starciu z dinozaurami.

W przeszłości niezbyt często zdarzało nam się w strzelankach stanąć naprzeciwko dinozaurów. Dino Crisis czy Turok to niczym wymarłe gatunki, które nie przetrwały najazdu popularnych dzisiaj zombie, nazistów lub obcych. Wygląda jednak na to, że kilka sztuk tyranozaurów, triceratopsów i velociraptorów ostało się w Second Extinction.

Pododdział Avalnche Studios szykuje się na debiut kooperacyjnego shootera, w którym główną rolę odgrywają wygłodniałe bestie. Poradzimy sobie z nimi przy pomocy pukawek i artylerii. Areny walki zostały odpowiednio dopasowane do różnorodnych misji i przede wszystkim wyskakujących zewsząd dinozaurów.

Podobnie jak w grach typu Left 4 Dead, Generation Zero, Strange Brigade, fabuła gry jest nad wyraz prosta i najmniej istotna. Najważniejszym elementem jest kooperacja, a w tym przypadku ograniczona do 3 graczy. W nowym filmie możemy zobaczyć, jak przetrwać bliskie spotkania z niecodziennymi przeciwnikami.

Second Extinction zostanie wydane na Steam już 13 października, w ramach Wczesnego Dostępu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się