Epicki, monstrualny, deluxe downgrade. Oto reakcja na zmiany w Sea of Thieves

Epicki, monstrualny, deluxe downgrade. Oto reakcja na zmiany w Sea of Thieves
Filmiki z gier Newsy PC XOne

Premiera Sea of Thieves miała miejsce dosłownie kilkanaście godzin temu, a teraz możemy spojrzeć na porównanie grafiki zestawiające ostateczną wersję ze zwiastunem zapowiadającym tytuł z piratami.

Sea of Thieves wylądowało wczoraj na konsolach Xbox One oraz komputerach PC wyposażonych w system Windows 10 i jak widać z porównania grafiki przygotowanego przez YouTube’ra posługującego się pseudonimem Cycu1, wiele od zapowiedzi się zmieniło.

10 premier na obecny tydzień. Remaster Assassin’s Creed to dopiero początek!

Poniższy materiał zestawia ze sobą sceny ze zwiastuna zapowiadającego Sea of Thieves na targach E3 2015 z podobnymi, które zostały zarejestrowane w sprzedażowej wersji gry na konsoli Xbox One X. Tutaj mała uwaga – przycinanie animacji w ostatecznej wersji wynika z dostosowania prędkości materiału do celów porównawczych. Cycu1 podkreśla, że nie zauważył podczas grania żadnych spadków płynności. Oceniajcie zatem nie płynność, a jakość. A z tą bywa…

Niemal każdy komentarz pod porównaniem grafiki Sea of Thieves – E3 2015 vs retail zawiera słowo downgrade upstrzone różnymi przymiotnikami, jak epicki, monstrualny czy nawet w wersji deluxe. Trzeba przyznać, że różnice rzeczywiście są widoczne gołym okiem, lecz chyba branża już nas do tego przyzwyczaiła, że zapowiedź a finalny produkt to nieraz zupełnie inna bajka pod względem wizualnym. Ostatecznie zawsze jednak liczy się nie grafika, lecz to, jaką frajdę daje granie! Czekamy na wysyp recenzji Sea of Thieves.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie