Nawet w grze śmieją się z polskiego ministra

San Escobar pojawi się w ramach specjalnego wydania.

Cenega informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiło specjalne wydanie pudełkowe gry strategicznej czasu rzeczywistego – Realpolitiks. W składzie znajdą się dodatkowe scenariusze i wydarzenia związane z Grupą Wyszechradzką, Międzymorzem oraz San Escobar – osławionym od kilku tygodni nieistniejącym państwie, z którym rzekomo prowadził negocjacje polski minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski. W jakiej formie San Escobar pojawi się w grze? Tego jeszcze nie wiadomo.

Tytuł w edycji pudełkowej zadebiutuje już 5 maja w polskiej i angielskiej wersji językowej na komputery PC z systemami: Windows, Linux i komputery Mac. Za lokalizację polską i angielską odpowiadają twórcy gry, polskie studio Jujubee.

Nowa edycja pudałkowa gry będzie zawierać:

Pełna wersja gry na płycie
Dodatkowo: specjalne polskie scenariusze i wydarzenia z Grupą Wyszehradzką, Międzymorzem i San Escobar!
CD audio z muzyką z gry
Duży, dwustronny plakat
3 rysunkowe pocztówki

San Escobar

Realpolitiks to przystępna strategia czasu rzeczywistego na ogromną skalę, w której możesz zostać przywódcą każdego nowożytnego państwa. Zmierz się z problemami współczesnego świata, poznaj widoczne i niewidoczne granice geopolityczne, skorzystaj z mocy swojego kraju i jego siły gospodarczej, aby wziąć udział w konfliktach militarnych i rozmowach międzynarodowych. Wybierz własny sposób na przeciwstawianie się interesom innych krajów, radź sobie z nieprzewidzianymi wydarzeniami, globalnymi zagrożeniami i różnymi kryzysami. Stań w obliczu dezintegracji Unii Europejskiej, walki z globalnym terroryzmem, skutków trzeciej wojny światowej i wielu innych scenariuszy – fikcyjnych i realistycznych – czytamy na oficjalnej stronie gry.

Źródło: Cenega

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.