Kultowa kreskówka w maju trafi na HBO Max. Samuraj Jack powraca

Samuraj Jack
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Pierwsza połowa maja przyniesie na HBO Max kilka produkcji, których dotychczasowe listy nie zapowiadały. Na platformie pojawi się m.in. Samuraj Jack.

Jeśli na początku XXI wieku maniacko oglądaliście kreskówki zaprezentowane na Cartoon Network, to ten postaci przedstawiać Wam nie muszę. Samuraj Jack, bo to on sam we własnej osobie, zagości bowiem na platformie HBO Max. Wszystkie 62 odcinki składające się na 5 sezonów pojawią się w streamingu już jutro, 6 maja.

Serial animowany opowiada historię młodego samuraja, który zostaje przeniesiony w przyszłość przez złowrogiego Aku. Przemierza więc kolejne krainy, aby odnaleźć i pokonać swojego przeciwnika. Każdy odcinek rozpoczynał się charakterystyczną zapowiedzią:

„Dawno temu w dalekiej krainie, ja, Aku, zmieniający postać władca ciemności, rozpętałem niewypowiedziane zło, ale porywczy wojownik samuraj władający magicznym mieczem wystąpił przeciwko mnie. Zanim zadał mi ostateczny cios, otworzyłem wrota czasu i wtrąciłem go w przyszłość, w której moje zło jest prawem. Teraz ten głupiec szuka drogi powrotu do przeszłości, aby uwolnić świat od Aku!”

Za produkcję odpowiedzialny jest Genndy Tartakovsky, czyli współtwórca takich kreskówek jak Laboratorium Dextera, Atomówki czy Gwiezdne wojny: Wojny klonów. Pierwsze sezony powstawały w latach 2001-2004; na kontynuację zdecydowano się dopiero w 2017 roku, gdy stworzono piątą i ostatnią już odsłonę produkcji. Wszystkie już od jutra będzie można oglądać na HBO Max.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie