Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Sackboy: A Big Adventure z ważną aktualizacją. Gotowi na rozgrywkę online?

Startowy tytuł PlayStation 5 – Sackboy: A Big Adventure – otrzymał tryb sieciowego multiplayer. Gracze mogą przejść kooperacyjne poziomy online.

Marka LittleBigPlanet troszkę zeszła na drugi plan w repertuarze Sony. Media Molecule zajęło się produkcją Dreams, a zastępujące je Sumo Digital po przeciętnym LBP3 zabrało się za spinoff serii.

Gra zebrała całkiem pozytywne recenzje i przyjęła się dobrze wśród fanów LBP, choć zabrakło w niej bardzo istotnego edytora poziomów. Twórcy zarzekają się jednak, że rzeczony edytor nie pasowałby do ogólnego konceptu produkcji. Do tego zapewne dochodzi fakt, że Sony nie chciało, aby Dreams od Media Molecule miało dodatkową konkurencję.

Co więcej, premierowe wydanie Sackboy: A Big Adventure było ubogie w jeszcze jeden element – sieciowy tryb multiplayer. Na szczęście nie musieliśmy długo nań czekać i do gry trafiła właśnie stosowna aktualizacja.

Możliwość rozgrywki online umożliwi Wam ukończenie poziomów kooperacyjnych ze znajomymi przez sieć, bez konieczności podłączania dodatkowego kontrolera do konsoli.

Warto też pamiętać o tym, że gra umożliwia rozgrywkę cross-play i transfer zapisów pomiędzy PlayStation 4 i PS5. Jeśli akurat przesiadacie się na nową konsolę i nie skończyliście jeszcze poziomów kooperacyjnych, to nie musicie martwić się o utratę postępu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się