Sackboy A Big Adventure

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Sackboy: A Big Adventure – nowy zwiastun zapowiada historię gry

W sieci pojawił się nowy zwiastun Sackboy: A Big Adventure. Materiał pokazuje kilka urywków rozgrywki oraz zapowiada fabułę produkcji.

Zapowiedziany niedawno spin-off serii Little Big Planet budzi mieszane uczucia wśród graczy. Jedni cieszą się, że marka doczeka się nowej gry, a drugich martwią spore zmiany w mechanikach produkcji.

Na oficjalnym kanale PlayStation na YouTube pojawił się kolejny zwiastun Sackboy: A Big Adventure. Tym razem twórcy rzucili nieco więcej światła na głównego bohatera, a także historię produkcji.

Dodatkowo pokazano też kilka fragmentów rozgrywki, a te jednoznacznie wskazują na spore zmiany względem LBP. Nowe przygody Sackboy’a to spory krok do przodu dla marki i nic dziwnego, że opinie graczy są podzielone.

Wielu oddanych fanów martwi się, że gra może nie otrzymać edytora poziomów, który był przecież sztandarowym elementem Little Big Planet. Choć informacja ta nie została potwierdzona, to twórcy wstrzymują się z komentarzem odnośnie trybu kreatywnego. Najwyraźniej coś jest na rzeczy.

Co więcej, wydanie gry jako spin-offu jest dość niepokojące. Choć póki co A Big Adventure wygląda nieźle, to raczej wątpię, aby pozbawienie edytora poziomów wyszło tej produkcji na dobre.

Sackboy: A Big Adventure zadebiutuje na rynku wraz z nową generacją konsol Sony. Gra będzie dostępna na PlayStation 4 i PS5.

Poniżej możecie zobaczyć omawiany zwiastun.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się