Ruszają globalne testy. Spore zmiany w grze Ubisoftu

Dla uczestników testów czekają nagrody.

Ubisoft ogłosił, że wszyscy gracze, także ci, którzy nie posiadają gry, mogą wziąć udział w pierwszym otwartym teście infrastruktury dedykowanych serwerów For Honor. Test rozpocznie się na wszystkich dostępnych platformach już 14 grudnia o godzinie 14, a zakończy 18 grudnia, o godzinie 14. Otwarty test dedykowanych serwerów to kolejny krok w procesie uruchomienia nowej infrastruktury online, które nastąpi w roku 2018. Uczestnicy, w zależności od stopnia uczestnictwa, otrzymają nagrody w grze oraz wezmą udział w loterii fantowej, w której do zdobycia będą unikatowe przedmioty z For Honor.

Otwarty test odbędzie się na specjalnym kliencie testowym, opartym w pełni o dedykowane serwery. Uczestnicy będą mogli skorzystać z pełnej obsady bohaterów, w trybie pojedynku 1 na 1, dominacji 4 na 4 i trybutu 4 na 4. Osoby zainteresowane uczestnictwem w teście mogą pobrać klienta testowego bezpłatnie, na wszystkie platformy, począwszy od 13 grudnia, godziny 14:00. Wszystkie nagrody w grze, otrzymane za uczestnictwo w otwartym teście, zostaną przypisane do głównego konta gracza, po zakończeniu wydarzenia. Nowi gracze, którzy kupią pełną wersję gry, zachowają zdobyte nagrody.

Przejście na dedykowane serwery to usprawnienie wyczekiwane przez graczy oraz ważny kamień milowy w procesie ciągłego wsparcia For Honor przez Ubisoft. Od czasu premiery gry zespół producencki wdrożył ponad 30 aktualizacji do gry, w tym udostępnił sześciu nowych bohaterów, sześć nowych map, nowe tryby, rozgrywki rankingowe, dodatkowe opcje personalizacji i nie tylko.

Źródło: Ubisoft

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.