Ruszają globalne testy. Spore zmiany w grze Ubisoftu

Ruszają globalne testy. Spore zmiany w grze Ubisoftu
Newsy PC PS4 XOne

Dla uczestników testów czekają nagrody.

Ubisoft ogłosił, że wszyscy gracze, także ci, którzy nie posiadają gry, mogą wziąć udział w pierwszym otwartym teście infrastruktury dedykowanych serwerów For Honor. Test rozpocznie się na wszystkich dostępnych platformach już 14 grudnia o godzinie 14, a zakończy 18 grudnia, o godzinie 14. Otwarty test dedykowanych serwerów to kolejny krok w procesie uruchomienia nowej infrastruktury online, które nastąpi w roku 2018. Uczestnicy, w zależności od stopnia uczestnictwa, otrzymają nagrody w grze oraz wezmą udział w loterii fantowej, w której do zdobycia będą unikatowe przedmioty z For Honor.

Otwarty test odbędzie się na specjalnym kliencie testowym, opartym w pełni o dedykowane serwery. Uczestnicy będą mogli skorzystać z pełnej obsady bohaterów, w trybie pojedynku 1 na 1, dominacji 4 na 4 i trybutu 4 na 4. Osoby zainteresowane uczestnictwem w teście mogą pobrać klienta testowego bezpłatnie, na wszystkie platformy, począwszy od 13 grudnia, godziny 14:00. Wszystkie nagrody w grze, otrzymane za uczestnictwo w otwartym teście, zostaną przypisane do głównego konta gracza, po zakończeniu wydarzenia. Nowi gracze, którzy kupią pełną wersję gry, zachowają zdobyte nagrody.

10 premier na nowy tydzień. PUBG, jeszcze raz Battlefield i coś dla tych, którzy lubią się bać

Przejście na dedykowane serwery to usprawnienie wyczekiwane przez graczy oraz ważny kamień milowy w procesie ciągłego wsparcia For Honor przez Ubisoft. Od czasu premiery gry zespół producencki wdrożył ponad 30 aktualizacji do gry, w tym udostępnił sześciu nowych bohaterów, sześć nowych map, nowe tryby, rozgrywki rankingowe, dodatkowe opcje personalizacji i nie tylko.

Źródło: Ubisoft

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie