Ruszają eliminacje na żywo do PlayStation Nissan GT Academy

To jedyna taka okazja, aby z kierowcy wirtualnego, stać sie prawdziwym mistrzem na realnym torze!

Firmy Nissan i PlayStation po raz siódmy połączyły siły, by zaoferować pracę marzeń jednemu entuzjaście Gran Turismo. Nissan PlayStation GT Academy postanowiło przełamać konwenanse i otworzyć drogę do kariery w sporcie motorowym każdemu (kobiecie lub mężczyźnie), kto marzy o karierze kierowcy wyścigowego. Tegoroczna edycja rozpoczęła się 21 kwietnia zawodami kwalifikacyjnymi składającymi się z wyzwań w Gran Turismo 6 na PlayStation 3, które które trwały do 16 czerwca. Ostatnia szansa na udział w GT Academy i zwycięstwo nadarza się już za tydzień – otwarte zawody na żywo w ramach GT Academy, odbędą się Warszawie w CH Arkadia w piątek 11 września od godz. 10.00.

GT Academy chce zwiększyć swój zasięg w 2015 roku. W związku z tym Nissan i PlayStation zapraszają każdą osobę powyżej 18. roku życia, która kiedykolwiek marzyła o karierze w sportach motorowych, by spróbowała zdobyć pracę marzeń poprzez obranie alternatywnej życiowej drogi.


Ostatnia możliwość wzięcia udziału w Nissan PlayStation GT Academy to udział w Eliminacjach na żywo, które odbędą się w CH Arkadia w Warszawie w dniu 11 września (piątek), od godz. 10.00. W rywalizacji mogą wziąć udział osoby powyżej 18. roku życia, które są obywatelami Polski.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

14 Shares
Share14
+1
Tweet