Cyberpunk w modzie. Oto data premiery kolejnej polskiej gry

Cyberpunk w modzie. Oto data premiery kolejnej polskiej gry
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Warszawskie studio Reikon Games oraz szefowie ulicznych gangów z Devolver Digital ogłaszają, że brutalna cyberpunkowa strzelanka RUINER uderzy w konsole Xbox One, PlayStation 4, oraz pecety już 26 września. Najnowszy zwiastun gry – Ugly Heart – zdradza datę premiery gry, a także rzuca trochę światła na niektóre bronie z bogatego arsenału oferowanego przez grę RUINER.

RUINER to brutalny shooter akcji, którego akcja toczy się w 2091 roku, w cybernetycznej metropolii Rengkok. Żądny krwi psychopata rzuca się w wir walki aby wyrwać swojego brata ze szponów skorumpowanego systemu. Z pomocą przyjdzie mu tajemniczy haker. Mieszanka nadprzyrodzonego refleksu, najnowszych technologii oraz upadłych wrogów obróci w proch dilujących wirtualną rzeczywistością korporacyjnych tytanów, znanych jako HEAVEN.

Zwinność graczy zostanie poddana ciężkiej próbie podczas ataku na HEAVEN – ogromną korporację stojącą za sieciami rozrywki, pozwalającą odbiorcom na prawdziwe doznania w wirtualnych światach. Wachlarz imponujących broni i gadżetów w harmonii z płynnymi ciosami pomogą zamaskowanemu bohaterowi, nie tylko uratować brata, ale też odkryć ściśle strzeżone tajemnice Rengkok.

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie