Rubber Bandits babuleńka

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Rubber Bandits to humorystyczna gra o napadach i grabieżach. Pokazano zwiastun, jest data premiery

Studio Flashbulb prezentuje Rubber Bandits – imprezową produkcję wieloosobową o zbieraniu łupów. Tytuł doczekał się świeżego trailera i daty premiery.

Rubber Bandits to imprezowa gra dla maksymalnie czterech osób, w której będziemy zdobywać pieniądze, uciekając się do nieuczciwych praktyk.

Wcielimy się w jednego z dostępnych w grze gumowych bandytów (do wyboru między innymi chytra babuleńka i agresywny banan) i wyruszymy na łowy. Na miejscu grabieży rozpęta się totalny chaos. Będziemy musieli nad nim zapanować, pokonując rywali, którzy również zapragną położyć ręce na łupach. Grać będzie można w trybie lokalnym i przez sieć.

Tytuł jest niepozbawiony poczucia humoru. Znajduje to wyraz nie tylko w wyglądzie postaci, ale także na przykład w broniach, jakich przyjdzie nam używać. Będzie tu dostępny pistolet czy karabin maszynowy, ale też i ryba oraz bagietka. Całość zapakowano w cukierkową oprawę graficzną.

Ujawniono też datę premiery Rubber Bandits. Gra ukaże się jeszcze w tym roku, a konkretnie 2 grudnia, lądując na pecetach, Xboksie One i Series X/S.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%