Rozbudowa bazy w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Kolejny dzień przynosi nam kolejny film prezentujący rozgrywkę w The Phantom Pain. Tym razem dowiemy się więcej o rozbudowie Mother Base.

Półgodzinny gameplay przybliża nam funkcje, jakie pełni nasza baza wypadowa. Będzie ją można nie tylko rozbudowywać, ale i swobodnie eksplorować.


Przede wszystkim Mother Base służyć ma nam jako centrum badań technologii i ulepszeń. Wybór tego, co zdecydujemy się usprawnić i w jakim kierunku się rozwijać, zostanie oczywiście pozostawiony graczom. Ze zwerbowanymi członkami zespołu będzie można rozmawiać, a także – w poszczególnych przypadkach – wspólnie trenować. Bazę zapełnić mają wszelkie obiekty (od żołnierzy po pojazdy), jakie kiedykolwiek przetransportowaliśmy systemem Fulton.

Co więcej, do dyspozycji dostaniemy także specjalny kawałek bazy, który służyć ma do rozgrywek wieloosobowych. Obiekt ten może zostać zinfiltrowany przez innych graczy, a naszym zadaniem będzie pozbycie się intruzów siłą.

Gameplay prezentujący rozbudowę bazy i przykładową multiplayerową inwazję w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain możecie zobaczyć poniżej:

2 Shares
Share2
+1
Tweet