Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Riders Republic – takich gier nam dzisiaj brakuje. Nowość od Ubisoftu

Nowa produkcja od Ubisoftu może przypaść do gustu fanom sportów ekstremalnych. Oto Riders Republic.

W trakcie dzisiejszej imprezy Ubisoft Forward, producent zaprezentował grę Riders Republic. To gra sportowa, gdzie gracze rywalizują na całkiem sporej mapie, podzielonym na 7 regionów. Cel jest jeden, dotrzeć pierwszym do mety.

Nie będzie to jednak łatwe, bowiem jak widać ze zwiastuna, rywalizować mają ze sobą dziesiątki graczy jednocześnie. Wygląda to trochę jak Fall Guys, ale z użyciem realnych sprzętów jak snowboard, wingsuit, rower czy narty.

Produkcja wygląda naprawdę interesująco i przede wszystkim dynamicznie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się