Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Resident Evil Village również na PS4 i XOne? Przeciek potwierdza

Resident Evil Village może pojawić się także na aktualnej generacji konsol. Znane źródło potwierdza plotki odnośnie nowej gry Capcom.

Nowa odsłona Resident Evil to dość ciekawy przypadek. Plotki mówiły, że gra ma problemy z wydajnością na PlayStation 5 i sprawia kłopoty deweloperom, a teraz w sieci pojawiły się informacje, że REV miałoby trafić nawet na słabszą, aktualną generację konsol.

Dusk Golem to dość popularna osobistość w branży gier wideo. Znany też pod pseudonimem AestheticGamer użytkownik był odpowiedzialny za kilka potwierdzonych przecieków, między innymi odświeżonych wersji Resident Evil 2 i 3. Tym razem wypowiedział się na temat nowej odsłony serii.

Wcześniej mówiłem już (jeszcze przed epidemią), że wiem na pewno o wydaniu gry (Resident Evil Village – przyp. red.) na obydwóch generacjach konsol z docelową premierą w styczniu 2021.

Powiem tylko, że gra wciąż ma być wydana również na PS4 i XOne. Zostanie to ujawnione wkrótce, a premiera nadal planowana jest na pierwszą połowę roku.

To trochę gryzłoby się z domniemanymi problemami z optymalizacją produkcji na nowej konsoli Sony. O tym, jak sprawa wygląda w rzeczywistości dowiemy się już niebawem.

Resident Evil Village ma otrzymać obszerną, bo aż godzinną prezentację na Tokyo Games Show. Najprawdopodobniej na konferencji poznamy datę premiery i platformy docelowe, na których pojawi się nowa odsłona kultowej serii.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się